Podziękowania dla mieszkańców Mokotowa

Szanowni Państwo!

Bardzo dziękuję za zaufanie okazane mi w wyborach samorządowych 16 listopada 2014 r. Dzięki Państwa poparciu uzyskałem mandat Radnego Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy.

W okręgu wyborczym nr 5 na Mokotowie, obejmującym: Stegny, Sadybę, os. Przy Bernardyńskiej Wodzie, Idzikowskiego i Arbuzowa, otrzymałem 2304 głosów. Jest to najlepszy wynik wśród kandydatów KW Prawo i Sprawiedliwość do Rady Dzielnicy Mokotów i drugi spośród wszystkich kandydatów do Rady Dzielnicy Mokotów. Wynik niedzielnych wyborów stanowi dla mnie wielkie zobowiązanie, któremu postaram się sprostać wypełniając obowiązki radnego.

Z listy PiS do Rady dostało się 10 osób (wobec siedmiu w 2010 r.), z SLD 3 osoby (wobec sześciu w 2010 r.), zaś z listy PO 15 (wobec piętnastu w 2010 r.). Przy 28 członkach Rady Dzielnicy Mokotów oznacza to osiągnięcie przez PO bezwzględnej większości głosów. PO zdobyła również bezwzględną większość w Radzie Warszawy.

Niezależnie od rozwoju sytuacji w samorządzie warszawskim celem nadrzędnym pozostaje dla mnie działanie na rzecz mieszkańców Mokotowa i realizacja programu przedstawionego przed wyborami samorządowymi.

Z wyrazami szacunku

dr Witold Wasilewski

Warszawa, 24 listopada 2014 r.

PS. Wybory samorządowe 2014 r. zostaną zapewne zapamiętane jako moment kompromitacji organów państwa, zwłaszcza Państwowej Komisji Wyborczej. Na Mokotowie i w całej stolicy Prawo i Sprawiedliwość podjęło działania mające na celu upewnienie się co do prawidłowego ich przebiegu, takie jak zgłoszenie do komisji obwodowych własnych przedstawicieli oraz wykonanie zdjęć protokołów z komisji obwodowych. Zastąpić sprawnie działającego państwa w przeprowadzeniu procesu wyborczego nie są jednak w stanie żadne organizacje polityczne czy społeczne.[Prawo i Sprawiedliwość]  

Witold Wasilewski

Mądrze i skutecznie

 

Kontakt:
tel. 693 844 303
witold_wasilewski@wp.pl